Депутати Судововишнянської міської ради проголосували за виділення коштів на придбання апарату штучної вентиляції легень (ШВЛ) та інших засобів захисту від коронавірусної інфекції

Дивлячись на ситуацію, яка зараз панує у цілому світі, стан суспільної відповідальності зростає щогодини. Не залишається осторонь існуючої проблеми і влада на місцях. Кожна обласна, районна чи міська, селищна, сільська рада розробили ряд заходів для захисту своїх жителів від масового поширення вірусу. Не є винятком і Судововишнянська міська рада.  Міським головою Судововишнянської ОТГ видано розпорядження згідно з якими:

  1. З 12 березня  карантин уведено у закладах загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти.
  2. У закладах загальної освіти, у мистецьких та спортивних школах на час карантину керівництву рекомендовано запровадити дистанційне навчання.
  3. На території Судововишнянської ОТГ  заборонено проводити масові заходи.
  4. Обмежено    збори людей у групах до 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органу місцевого самоврядування.
  5. Установлено режим обмеженого прийому громадян у Судововишнянській міській раді та прийнято рішення, що  в період з 18 березня 2020 року до 6 квітня 2020 року Судововишнянська міська рада функціонує в режимі «віддаленої роботи».
  6. Рекомендовано керівникам комунальних підприємств Судововишнянської ОТГ видати накази по підприємствах та сформувати графіки роботи щодо режиму роботи підприємств.
  7. Заборонено з 18 березня 2020 р. роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів , кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.
  8. Призупинено діяльність міських ринків не залежно від форм власності з 18 березня 2020 р.
  9. Керівники КНП «Судововишнянська міська лікарня» та КНП «Судововишнянський ЦПМСД» щоденно повідомляють Судововишнянську міську раду про епідемічну ситуацію в громаді, а також проводять профілактичні та протиепідемічні заходи.

Також через обладнання системи оповіщення вуличної звукофіксації, блоку оповіщення універсального  (БОУ - 200) здійснюється інформування населення про епідеміологічну ситуацію на територію громади.

На прохання керівництва міської ради священнослужителі Судововишнянської ОТГ доносять інформацію вірянам щодо проведення превентивних заходів для протидії поширенню коронавірусної інфекції та зменшення скупчення людей у храмах під час проведення богослужінь.

Звичайно, що самого інформування та встановлення обмежень не достатньо для забезпечення повної безпеки кожного з нас, тому на сесії міської ради, яка відбулась 23.03.2020 року депутати Судововишнянської міської ради проголосували за виділення коштів для проведення заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції на території Судововишнянської громади.

Рішенням сесії було виділено 60,000 тис.грн. (по 30,000 тис.грн.) для КНП «Судововишнянський ЦПМСД» та КНП «»Судововишнянська міська лікарня» на закупівлю необхідних проти інфекційних засобів. Також виділили 613,282 тис.грн. для  КНП «»Судововишнянська міська лікарня» на закупівлю апарату штучної вентиляції легень (ШВЛ).

Окрім цього, на засіданні виконавчого комітету, який відбувся минулого тижня (19.03.2020) члени виконкому проголосували за виділення 218,000 тис.грн. для КНП «Яворівська центральна районна лікарня». Яка у разі неохідності обслуговуватиме Яворівський та Мостиський райони.

Варто відмітити відданість депутатів Судововишнянської міської ради, які незважаючи на всі ризики змогли зібратись на сесію та проголосувати за ці важливі питання. Окрема їм подяка від очільника громади Олега Станкевича

До відома: Відповідно до рішення обласної комісії з питань ТЕБ і НС, з 00.00 год 24 березня у Львові та області введено режим надзвичайної ситуації.

Протокол засідання - переглянути
Роз'яснення міського голови та розгляд питань щодо виділення коштів на боротьбу із коронавірусом

Фото без описуФото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису