Футбольний турнір пам'яті судововишнянця та одного з кращих гравців ФК "Карпати" Романа Хижака

Дата: 21.09.2020 18:57

21.09.2020 р. у Судовій Вишні відбувся турнір з футболу серед дітей 2009/2010 р.н. та ветеранів пам'яті нашого земляка, судововишнянця та одного з кращих гравців ФК "Карпати" Романа Хижака. У турнірі взяли участь дитячі команди із м. Новояворівськ, смт. Шкло, с. Прилбичі та м. Судова Вишня, а також команди ветеранів із Мостиськ, Прилбич/Новояворівська та дві команди із Судової Вишні. Турнір відбувся за підтримки депутата обласної ради Євгена Буби та Судововишнянської міської ради. З вітальним словом до учасників змагань звернулись голова Судововишнянської ОТГ Олег Станкевич, депутат Львівської обласної ради Євген Буба, перший заступник голови Львівської асоціації футболу Ярослав Грисьо, родичка Романа Хижака Мирослава Шот та його однокласник Роман Войціцький. Кожна із команд-учасниць отримала подарунки (по 2 м'ячі) від Львівської асоціації футболу. Депутат обласної ради Євген Буба одержав іменну футболку Романа Хижака з рук першого заступника голови Львівської Асоціації футболу Ярослава Грися. Після церемонії відкриття відбулося покладання квітів на могилі видатного футболіста. За підсумками турніру серед дитячих команд 4 місце зайняла команда із с. Прилбичі, 3 - команда із смт. Шкло, 2 - команда із м. Новояворівськ і 1 - ДЮСШ м. Судова Вишня. Результати турніру серед ветеранів: 4 місце - команда із Прилбич/Новояворівська, 3 - ветерани з м. Мостиська, 2 - команда із Судової Вишні, 1 - ФК "Мекіч" (м. Судова Вишня). Висловлюємо подяку Судовишнянській міській раді, депутату Львівської обласної ради Євгену Бубі, Львівській асоціації футболу та учасникам змагань за підтримку та популяризацію спорту у Судововишнянській громаді.

ФОТОРЕПОРТАЖ події можна переглянути

за посиланням https://www.facebook.com/media/set/?vanity=238519983157274&set=a.1307705636238698