КП "Моє місто" закликає користувачів послуг з вивезення ТПВ до кінця 2020 року сплатити заборгованість!

Дата: 19.11.2020 09:04

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ

м.Судова Вишня та с.Княжий Міст

Комунальне підприємство"МОЄ МІСТО" просить сплатити заборгованість за вивіз Твердих побутових відходів із вказаних населених пунктів громади.

В разі несплати населенням коштів за вивіз ТПВ до кінця 2020 року, комунальне підприємство буде змушене опублікувати списки боржників у  ЗМІ.

Плата за збір та вивіз твердих побутових відходів  становить – 22,00 грн по м.Судова Вишня, та 16,90 грн по с.Княжий Міст з проживаючої особи за місяць.

Реквізити для оплати в банківських установах, відділеннях  поштового  зв'язку та онлайн наступні:

Отримувач:

КП"МОЄ МІСТО

р/р UA103257960000026002300065260

ДЛЯ УТОЧНЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ЩОДО ЗАБОРГОВАНОСТІ ТА СПЛАТИ ЗА ВИВІЗ ТПВ ЗВЕРТАТИСЯ за телефоном: 37-474

Наполегливо просимо перевірити свою заборгованість та сплатити за вивіз ТПВ, адже ми не зможемо забезпечити регулярний вивіз сміття, і будемо змушені звертатися до суду за стягненням боргів у примусовому порядку.

Чистота та санітарний стан міста залежить від кожного з нас!

Дякуємо за розуміння!