Оперативна інформація щодо моніторингових обстежень Держпродспоживслужби за 04.01.2021- 10.01.202.

Дата: 12.01.2021 16:24

Оперативна інформація щодо моніторингових обстежень!

04-10 січня 2021р. фахівцями Мостиського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області у складі постійних мобільних груп з представниками Національної поліції, проведено 106 моніторингових обстежень щодо дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, з них обстежено: 9 закладів громадського харчування, 47 об’єктів торгівлі продовольчими  товарами,  20 об’єктів  торгівлі промисловими товарами, 1 дошкільний навчальний заклад, 2 одиниці громадського транспорту, 6 перукарень, 9 аптек, 2 школи, 5 релігійних заходів, інші об’єкти - 5.

За результатами виявлених порушень складено 5 постанов

відповідно до ст. 44-3 КУпАП – порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм.

Перевіряючи виконання протиепідемічних обмежень в умовах адаптивного карантину, фахівці надають роз’яснення та рекомендації щодо дотримання маскового режиму, соціальної дистанції, проведення заходів дезінфекції у закладах громадського харчування, перукарнях та салонах краси, агропродовольчих ринках, перебування в громадських будівлях та спорудах, місцях масового скупчення людей.

На період з 00.00 годин 8 січня до 00.00 годин 25 січня  запроваджено посилені карантинні обмеження.

Робота міського та міжміського транспорту під час посилення карантинних обмежень зупинятися не буде.

МОЗ рекомендує всім, хто має таку можливість на період локдауну перейти на дистанційний режим робот