Судововишнянський міський голова видав розпорядженння № 43-р від 30.03.2022року "Про уповноважених осіб, відповідальних за виплату компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану" інформує про те, що:

1. Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Судововишнянської міської ради приймає заяви та необхідні документи від мешканців населених пунктів Судововишнянської територіальної громади для отримання компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, за формою згідно з додатком 1!     переглянути

2. Сектор соціального захисту та військового обліку Судововишнянської міської ради є відповідальний за перевірку (верифікацію) наведених у заяві власником жилого приміщення відомостей з відвідуванням (у разі потреби) місця розміщення внутрішньо переміщених осіб, зокрема з метою перевірки факту такого розміщення, його безоплатності, кількості розміщених осіб та умов їх проживання, документів, що встановлюють особу (паспорта громадянина України або свідоцтва про народження внутрішньо переміщеної особи, зокрема електронних документів), а також перевіряють дані про відсутність або наявність у заяві інформації про осіб, які отримують щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

3. За результатами перевірки сектору соціального захисту та військового  обліку Судововишнянської міської ради буде визначений обсяг компенсації витрат власника жилого приміщення, що пов’язані з безоплатним розміщенням внутрішньо переміщених осіб, та подавати заяви до Львівської ОВА за формою згідно з додатком 2!     переглянути