Фото без опису

Державний центр зайнятості підбив підсумки шостої хвилі програми «Власна справа», що реалізовується в рамках урядової ініціативи «єРобота» і спрямована на відкриття або розвиток підприємницької діяльності.

«За її результатами право на отримання мікрогрантів вибороли ще 23 учасники, документи котрих на початковому етапі розглядала комісія Львівського ОЦЗ, – повідомив директор обласного центру зайнятості Василь Барилюк. – Загалом державну фінансову підтримку для започаткування або розгортання бізнесу отримають 123 заявники із Львівщини. Із них 20 субєктам господарювання на банківські рахунки вже надійшли кошти на загальну суму 4,4 млн грн».

Завдяки мікрогрантам в області буде створено майже 300 нових робочих місць у таких сферах економіки як ресторанний бізнес і надання послуг мобільного харчування, роздрібна торгівля, індустрія краси, виробництво меблів, хліба та хлібобулочних виробів, верхнього, трикотажного або в’язаного одягу, взуття, предметів з деревини, вантажні перевезення, розведення великої рогатої худоби, кролівництво, будівництво житлових і нежитлових споруд, вирощування овочів та ін.

Учасниками програми можуть стати як діючі представники мікро- або малого бізнесу, так і ті, хто тільки мріє про відкриття власної справи. Для цього необхідно написати бізнес-план і подати заявку на портал «Дія». Максимальний розмір мікрогранту  250 тис. грн, однак кошти надаються лише за умови створення одного або двох робочих місць. Більш докладно – за посиланням https://bit.ly/3M29dVe .

Як зазначив В. Барилюк, урядова ініціатива щодо підтримки бізнесу не тільки дозволить знизити напругу на місцевому ринку праці, збільшить вливання до державного бюджету, а й сприятиме зміцненню в області підприємницького потенціалу.

 

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи

Львівського обласного центру зайнятості

Тел. 233-71-85