2 роки в Судовій Вишні працюватиме викладач-волонтер проекту Корпус миру Даніель Альберс

Дата: 26.12.2017 22:29

Вже майже місяць в ОЗ Судововишнянський НВК працює викладач-волонтер проекту Корпус миру в Україні «Викладання англійської мови як іноземної» Даніель Альберс з м. Сінсінеті американського штату Огайо, яка має освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра за спеціальністю «Кримінальне судочинство». Проект розроблено відповідно до потреб українців в освіті та культурі, в контексті новітніх реформ у викладанні іноземних мов, що визначені як пріоритетні Міністерством освіти та науки України. Він спрямований на покращення спілкування та розвитку критичного мислення педагогів та учнів. Волонтер-викладач допомагає українським колегам досягти більш вільного володіння англійською мовою та познайомитися з інноваційними методиками через спільне викладання. Корпус миру США скеровує американських волонтерів для дворічної роботи в українських громадах з метою досягнення трьох основних цілей: 1) викладання (українські вчителі покращують рівень володіння англійською мовою та застосують види діяльності, орієнтовані на учня); 2) покращення успішності учнів (у володінні англійською мовою та лідерськими навичками на уроках та позакласних заходах); 3) навчання учнів та вчителів бути активними учасниками своїх громад. В межах проекту Корпус миру співпрацює з прогресивними навчальними закладами, котрі є прибічниками позитивних змін та нових підходів до освіти.