На території громади здійснюють діяльність 3 бази відпочинку:

«Сосновий бір» м.Судова Вишня,

«Княжі озера» с.Княжий міст,

«Шервуд» с.Довгомостиська.

База відпочинку "Сосновий бір"

"Сосновий Бір" - це відпочинковий комплекс в сосновому лісі. Розташований в лісовій зоні на околиці міста Судова Вишня, 5 км від центру міста, 3,5 км від міжнародної траси Львів–Шегині.  Зручний асфальтований під'їзд.

До комплексу входять 3 корпуси (67 місць), кафе (250 місць), сауни зі іновалом.

На території є 4 озера (3 з яких призначені для риболовлі, в одному можна купатись), комплекс альтанок з мангалами, футбольний та волейбольний майданчики, дитячий майданчик.

База відпочинку "Княжі озера"

База відпочинку "Княжі Озера" розташована у селі Княжий Міст Мостиського району, за 45 км від Львова. База відпочинку знаходиться серед соснового бору та мальовничих озер. Прекрасна природа, озера, піщаний пляж.
30 номерів: 7 двомісних, 16 тримісних, 7 чотиримісних. Є кафе/бар.
На території бази розташовані тенісні корти та площадки для міні-футболу з штучним покриттям. Є настільний теніс та більярд.
На березі озера розташована сауна, яка працює круглий рік. Там же на озері є можливість порибалити, зіграти в пляжний волейбол чи взяти напрокат катамарани і човни. Є дитячий майданчик.
Стоянка з цілодобовою охороною.

Відпочинковий комплекс «Шервуд»

Відпочинковий комплекс розташований у лісо-парковій зоні, обрамлений в оксамит пахучих трав, дубів, смерек та сосен. Заклад знаходиться на міжнародній трасі Львів-Шегині за 35км від Львова. Простора, добре спланована територія, великий паркінг з охороною, озеро та чарівна природа створюють неповторну, затишну атмосферу для приємного відпочинку.