На території громади є наступні спортивні об’єкти та споруди:

- Активний парк Судової Вишні (з тренажерами) ;
- Судововишнянська дитячо-юнацька спортивна школа;Активний парк Судової Вишні (з тренажерами) ;
- Секція карате «Docando» в м.Судова Вишня;

- Спортивний зал (ОЗ Судововишнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО ім. Т. Дмитрасевича)
- Спортивний майданчик для пляжного волейболу (ОЗ Судововишнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО ім. Т. Дмитрасевича);
- Міні-футбольний майданчик зі штучним покриттям (42х22 м);
- Футбольний (міський) стадіон ОЗ Судововишнянський НВК;
- Футбольні (сільські) стадіони у с. Бортятин, с. Дмитровичі, с. Довгомостиська, с. Волостків, с.Мокряни, с.Макунів.
- 2 Спортивні зали ДНЗ (для заняття настільним тенісом);
- Спортивний зал ДНЗ «Судововишнянський ПЛ»;

- Тренажерний майданчик ОЗ Судововишнянський НВК.
- Спортивний майданчик зі штучним покриттям (42х22 м) у с. Бортятин
- Тренажерний майданчик в с.Бортятин

- Тренажерний майданчик в м.Судова Вишня
- Мультифункціональний спорт.майданчик з наливним покриттям (вул. Гончара м.Судова Вишня)

Спортивно-масова робота Судововишнянської ДЮСШ
Для якісної організації спортивно-масової роботи шкільної молоді у Судовій Вишні, 1.09.2017 утворено Судововишнянську дитячо-юнацьку спортивну школу (ДЮСШ), на базі якої функціонує три відділення, а саме: футболу, волейболу та настільного тенісу. Судововишнянська ДЮСШ є першою в області, яка утворена в ОТГ. У ДЮСШ навчається 110 вихованців у декількох вікових категоріях, які неодноразово приймали участь в місцевих, районних та обласних змаганнях і займали призові місця. Вихованці даної ДЮСШ, яка раніше була філією Мостиської ДЮСШ, особливо відділення настільного тенісу, показували дуже хороші показники на загальнодержавному рівні, а шестеро з них є кандидатами у майстри спорту. Вихованці Судововишнянської ДЮСШ
займаються в орендованих спортивних приміщеннях та спорудах, а саме стадіоні, волейбольному майданчику, майданчику зі штучним покриттям та спортивному залі ОЗ Судововишнянського НВК (футбол, волейбол), а також двох залах Судововишнянського ДНЗ (настільний теніс). Усі тренери- викладачі мають вищу освіту за спеціальністю «фізична культура і спорт» та являються основними працівниками. На потреби ДЮСШ з місцевого бюджету виділено достатню суму коштів на оплату праці тренерського та керівного складу, відрядження вихованців та тренерів ДЮСШ, придбано спортивний інвентар для усіх відділень видів спорту, а також спортивні форми для відділень футболу та волейболу.
Футбольна діяльність Судововишнянської ОТГ
У Судововишнянській ТГ є 5 футбольних клубів:

• ФК «Вишня» (м. Судова Вишня);
  • ФК «Олімп» (с. Бортятин);
  • ФК «Сокіл» (с. Дмитровичі);
  • ФК «Прометей» (с. Довгомостиська);
  • ФК «Карпати» (с. Волостків).
  • ФК «Відродження» (с.Мокряни)
  • ФК с.Макунів

Кожен футбольний клуб тренується та проводить домашні матчі на стадіонах, які знаходяться на території відповідного населеного пункту. Біля десяти футболістів-судововишнянців є гравцями Прем’єр ліги Львівської області, а Богдан Шуст – воротарем ФК «Ворскла» (Полтава), який також представляв футбольну збірну України на міжнародній арені. ФК «Вишня» є постійним призером Прем’єр ліги району, а також учасником багатьох районних, обласних та регіональних турнірів і чемпіонатів, у т.ч.: Кубку чемпіонів Львівщини, Кубку Юста, ін.