Ключник Андрій Іванович, 08.05.1980 р.н., з початком повномасштабного вторгнення залишив роботу  за кордоном, дім, сім’ю та поповнив ряди добровольців ЗСУ.

Став на захист суверенітету та цілісності України 10.03.2022 року.

Вступив до лав Національної гвардії України у частину номер 3002, де брав активну участь у боях на Донецькому напрямку.

У 2023 році був переведений у Харківську частину номер 3017, 1 рота, 1 батальйон спецпідрозділу «Спартан» Національної гвардії України, де брав активну участь у запеклих боях у селі Роботине. Мав великі успіхи у виконанні бойових завдань, повагу та розуміння серед побратимів.

Про нього побратими говорять, як про хорошого товариша, людину слова, відважну і хоробру особистість.

Андрій з честю та гідністю виконав свій обовʼязок громадянина України. До останнього подиху залишився гідним сином своєї Батьківщини та своєї матері, люблячим чоловіком та найкращим батьком.

Загинув Герой 31.12.2023 року під час виконання бойового завдання у Запорізький області Пологівського району с.Роботине.

У нього залишилися син, дружина, мати. Він був справжнім патріотом своєї країни, вірним другом, люблячим батьком та сином, коханим чоловіком. Опорою своєї сім’ї та родини. Завжди Андрій був усміхнений, жартівливий, мужній і відважний, кожному спішив на допомогу.

Мав багато планів на життя, які обірвала війна.

Для своєї дружини, сина, матері та усіх, хто його знав Він вже Герой!

Ми пишаємося його відвагою та мужністю.