Шановні жителі Судововишнянської територіальної громади!

Згідно із Законом України «Про звернення громадян», Ви можете звернутися до Судововишнянської міської ради та її виконавчих органів із заявою, скаргою чи пропозицією за допомогою електронного звернення. Зазначимо, що відповідно до ст. 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено:

- прізвище;

- ім’я;

- по батькові;

- місце проживання громадянина;

- суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку Вам може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язк

1. Наклавши електронний цифровий підпис ( у разі його наявності).

2. Фізично підписавши, зробивши скан-копію звернення (або його фото) Підписане звернення Ви можете надіслати на електронну поштову адресу Судововишнянської територіальної  громади: cnap@sudovavyshnia-gromada.gov.ua

Зразок звернення - переглянути