Народився в с.Никловичі ,Самбірського р-ну, де і навчався . Закінчив училище фрезерних станків у м.Львів.
Після завершення навчання у 1988-1990 роках проходив військову службу Житомир-Чехословаччина. Брав участь у бойових діях в Нагірному Карабаху. Перебував на посаді командира танка.
Опісля створив сімʼю та проживав у м.Судова Вишня.
Із початком повномасштабного вторгнення добровільно приїхав з-за кордону та вступив в лави Збройних Сил України 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила. Ніс службу в 3 танковому взводі 1 танкової роти танкового батальйону військової частини А0998, займаючи посаду сержанта, виконував обов’язки навідника танка.

3 вересня 2022 року під час ведення наступальних дій та бойового зіткнення з силами противника героїчно загинув поблизу с.Сухий Ставок Херсонської області.

За час служби був нагороджений президентом України Зеленським В.О., орденом «За Мужність» III ступеня. Нагороджений орденом«За Мужність» Il ступеня (посмертно).
Нагороджений орденом «Хрест Героя»  (посмертно).

В Ігоря залишилися дружина, двоє дітей та маленький внук.