«Детальний план території земельної ділянки площею 0.25га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (КВЦПЗ 11.02) по вул.Стуса (в межах населеного пункту) в м.Судова Вишня Яворівського району, Львівської області».

«Детальний план території земельної ділянки площею 0.155га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (КВЦПЗ 11.02) по вул.Стуса (в межах населеного пункту) в м.Судова Вишня Яворівського району, Львівської області».

«Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 1.0000 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (КВЦПЗ 11.02), що розташована на вулиці Лісозаводська (в межах населеного пункту) м. Судова Вишня, Яворівського району Львівської області"