ПОМІРКО Олексій Ігорович, народився 30.03.1996 р.н., справжній патріот, хоробрий захисник України, солдат, розвідник-санітар 2-го відділення 1-го розвідувального взводу розвідувальної роти в/ч А2120.

Загинув 14.01.2024 р.  під час виконання бойового завдання поблизу смт. Білогорівка, Сєвєродонецького району, Луганської області.
Він серйозно, відповідально, і з честю ставився до поставлених бойових завдань. Робив усе, щоб виконати свій обовʼязок, щодо захисту територіальної цілісності та недоторканності України, але кулі ворожої зброї обірвали його життя… Йому навіки залишиться 27.
Олексій хотів жити у мирній та вільній Україні. Був люблячим чоловіком і батьком, турботливим сином, улюбленим братом та надійним другом. Олексій був справжнім патріотом та вірним сином своєї Батьківщини, тому не зміг стояти осторонь, коли ворог прийшов рвати на шматки нашу державу. Побратими згадують його, як справжнього та безстрашного воїна, вірного друга, який завжди був готовий прийти на допомогу.
Життя нашого янгола обірвалося... Але крім того, що він виконав свій обовʼязок по обороні Батьківщини, він ще й залишив по собі маленьке життя - свого сина, який до останььої хвилини чекав та молився за те, щоб тато повернувся живим та здоровим додому!!!