Захисник України, Михалюк Ігор Петрович, народився 26 жовтня 1972 року в селі Дмитровичі Яворівського району Львівської області. Навчався в Дмитровицькій школі. Після закінчення школи вступив у Львівське вище професійне училище №12, де здобув фах кранівника. Був хорошою дитиною, багато допомагав мамі по господарству. Дуже любив ліс, природу. Обожнював ходити по гриби та рибалити. З 1991р. по 1993 р. проходив строкову службу у ВЧ 3022 м. Шостка Сумської області. У 1994 році одружився та проживав у Львові. Працював в  УМВС України у Львівській області. Значну частину життя працював за кордоном. 7 березня 2022 року Ігор отримав повістку про призов та без вагань пішов у військкомат, був відправлений до ВЧ А3211 НАСВ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного. Молодший сержант Михалюк Ігор Петрович, стрілець - санітар 1 відділення морської піхоти 3 взводу морської піхоти 1 роти морської піхоти військової частини А 1275, вірний військовій присязі героїчно загинув у віці 49 років в бою 26 липня 2022 року в селищі міського типу Велика Новосілка Волноваського району Донецької області, виявивши стійкість і мужність. Отримав мінно - вибухові травми, несумісні з життям. Похований у рідному селі Дмитровичі поруч із батьками та братом. Для близьких та рідних Ігор назавжди залишиться Героєм України, душа якого полинула до Бога молитися і просити перемоги та миру на рідній землі. Указом Президента України від 06.09.2022 року №624 нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня (Посмертно). У Ігоря залишився син, брат та інші рідні.