Церква Преображення Господнього (Спаса)

Настоятель храму: отець Володимир Пустельник

Місце розташування: м.Судова Вишня, ****

Історичні відомості:

Церква Преображення Господнього  це одна з найстаріших церков у Судовій Вишні, рік спорудження її невідомий. Історик Тадей Дмитрасевич припускав, що будівля зведена у XII-XIII ст. Спочатку церква була приміською, але після розширення міста опинилася в його межах.

Перша дерев’яна церква згоріла, натомість у 1898 році збудовано муровану, за проектом Василя Нагірного. При церкві діяло два братства: молодше і старше. З 1959-1989 рр. церква не функціонувала та була у занедбаному стані. У 1991 р. храм відреставровано: прикрашено золотим куполом, вітражними вікнами, укороченими боковими раменами. Легалізована у 1991 році. Храм належить до Мостиського деканату.

Церква Пресвятої Трійці

Настоятель храму: отець Іван Тиндик

Місце розташування: : м.Судова Вишня, ****

Історичні відомості:

Мурована церква Пресвятої Трійці (1910 р.) знаходиться у центрі міста. Спочатку вона була дерев’яною. Під час пожежі 1898 р. храм було знищено, але вже через рік Василь Кондрат відновив споруду. Наприкінці ХІХ ст. реставровану дерев’яну церкву перевезено до с.Шишировичі, де вона стоїть донині. А на місці дерев’яного храму архітектор Василь Нагірний спроектував нову муровану церкву.

Церква Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ у Княжому  Мості

Церква Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ

Настоятель храму: отець Іван Дмитрів

Місце розташування: : с. Княжий Міст , ****

Новозбудований храм був посвячений Преосвященнішим Владикою  Филимоном Курчабою 21 вересня 1992 року.

Іконостас виготовив  Михайло Гірняк із Судової Вишні.

Ікони були написані художником з м.Львова Миколою Кухарським.

Внутрішній розпис церкви  виконано бригадою майстрів з м. Львова  на чолі з Мироном Хромуляком.