Документи для перегляду

Попередньо опублікована інформація

Ухвала №59 (9 сесії 7-го скликання)  Судововишнянської міської ради про надання дозволу на виготовлення детального плану території Бардин В.М.

Судововишнянська міська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: «Детального плану території розміщення земельної ділянки для реконструкції автоваги під виробничі та складські приміщення в с. Дмитровичі по вул. Центральна Львівської області, площею 0,1834га.

Дата публікації: 12:17 05.01.2018 розділ "ОГОЛОШЕННЯ"

Замовник розроблення містобудівної документації – відділ містобудування, архітектури та інфраструктури земельних відносин і охорони навколишнього природного середовища Судововишнянської міської ради м. Судова Вишня пл. І. Франка 14.

Розробник проекту ПП Мостиське «Архітектурно-планувальне бюро» м. Мостиська вул. Перемишльська 3. З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись у відділі містобудування, архітектури та інфраструктури земельних відносин і охорони навколишнього природного середовища Судововишнянської міської ради м. Судова Вишня пл. І. Франка 14 в робочі дні з 9 по 17 години. Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники відділу містобудування, архітектури та інфраструктури земельних відносин і охорони навколишнього природного середовища Судововишнянської міської ради.

Пропозиції громадськості до проекту приймаються у порядку встановленому чинним законодавством у відділі містобудування, архітектури та інфраструктури земельних відносин і охорони навколишнього природного середовища Судововишнянської міської ради до 5 лютого 2018р.

Громадські   обговорення   „Детального плану території розміщення земельної ділянки для реконструкції автоваги під виробничі та складські приміщення в с. Дмитровичі по вул. Центральна Львівської області, площею 0,1834га.”

Дата публікації: 11:00 01.03.2018 розділ "ОГОЛОШЕННЯ")

Дата і час проведенння: 06 березня 2018 року о 15.00год.

Місце проведення: Народний дім село Дмитровичі.

Судововишнянська міська рада повідомляє про проведення громадських обговорень (розгляд та врахування пропозиції громадськості) містобудівної документації:

„Детального плану території розміщення земельної ділянки для реконструкції автоваги під виробничі та складські приміщення в с. Дмитровичі по вул. Центральна Львівської області, площею 0,1834га.” Замовник розроблення містобудівної документації – відділ містобудування, архітектури та інфраструктури земельних відносин і охорони навколишнього природного середовища Судововишнянської міської ради .

„Детального плану території розміщення земельної ділянки для обслуговування комплексу будівель (цех по виготовленню залізобетонних виробів, складське приміщення готової продукції, складське приміщення для зберігання сировини), за межами населеного пункту с. Дмитровичі Судововишнянської міської ради, площею 0,7446га.” Замовник розроблення містобудівної документації – Відділ містобудування та архітектури Мостиської райдержадміністрації.

„Детального плану території розміщення земельної ділянки для обслуговування комплексу будівель (офісне приміщення, цех по виготовленню кормів для тварин, цех по виготовленню бетонних виробів, цех по виготовленню продукції для тваринництва, складське приміщення), за межами населеного пункту с. Дмитровичі Судововишнянської міської ради, площею 0,7277га.” Замовник розроблення містобудівної документації – Відділ містобудування та архітектури Мостиської райдержадміністрації.