Громадські обговорення

Мостиська РДА та Судововишнянська міська рада повідомляє про проведення громадського обговорення ( розгляд та врахування пропозицій громадськості) містобудівної документації: «Детального плану території розміщення земельної ділянки для обслуговування комплексу будівель (цех по виготовленню залізобетонних виробів, складське приміщення готової продукції, складське приміщення для зберігання сировини), за межами населеного пункту с.Дмитровичі Судововишнянської міської ради, площею 0,7446 га.

Підстава розроблення містобудівної документації – Розпорядження Голови Мостиської районної державної адміністрації № 1174 від 17.11.2017р.

Замовник розроблення містобудівної документації – Відділ містобудування та архітектури Мостиської райдержадміністрації, м.Мостиська, вул.Грушевського, 22

Розробник проекту – ПП Мостиське «Архітектурно-планувальне бюро», м.Мостиська, вул.Перемишльська, 3.

Період подачі пропозицій громадськості щодо детального плану тривав з 05.01.2018р. по 05.02.2018р. згідно з оголошенням, опублікованим у газеті «Наш Край» №1 від 05.01.2018р.

Відповідальні - Відділ містобудування та архітектури Мостиської райдержадміністрації, м.Мостиська, вул.Грушевського, 22

Громадські обговорення детального плану відбудуться 19.04.2018 року о 15.00 год. у приміщенні Народного дому за адресою: с. Дмитровичі, Мостиський район, Львівська обл.

ГЕНПЛАН ПП "Бере Жан Пєр" (переглянути)

Пояснення (переглянути)

Пропозиції (переглянути 1 сторінку2 сторінку)