Судововишнянський міський голова: ФОЛЬТОВИЧ Зеновій Іванович

Ел. пошта  міського голови: zenfol@ukr.net,

Контакти: Україна, 81340, Львівська обл., Яворівський р-н, місто Судова Вишня, пл.І. Франка, будинок 14


Секретар ради: Воїнський Іван Володимирович


Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів: Когут Роман Йосипович


Керуюча справами (секретар) виконавчого комітету: Любінська Олена Іванівна


Староста старостинського округу №1: Павлів Оксана Йосипівна


Староста старостинського округу №2: Будзин Іван Михайлович


Староста старостинського округу № 3: Полінова Оксана Ярославівна


Загальний відділ

Начальник відділу: Копанишин Олександра Миколаївна

 

Спеціаліст 1 категорії: Мороз Оксана Романівна

Спеціаліст 1 категорії: Васьків Ірина Михайлівна

Водій, прибиральниця

 

 


Відділ юридично-кадрової роботи

Начальник відділу: Чоба Олег Миколайович

 

Головний спеціаліст: Швець Тетяна Володимирівна

Головний спеціаліст: Сувала Ігор Михайлович

 

 


Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Начальник відділу: Мартинець Ірина Олегівна

 

Головний спеціаліст: Мальська Олександра Ярославівна

Спеціаліст 1 категорії: Бардин Галина Осипівна

 

 

 

 


Віділ земельних відносин і охорони навколишнього природного середовища

Начальник відділу:  Бущак Юрій Йосифович

 

Головний спеціаліст: Демчишак Ярослав Зеновійович

Спеціаліст 1 категорії : Груник Олександр Олегович

 

 

 

 

 


Відділ "Центр надання адміністративних послуг"

Начальник відділу - державний реєстратор:  Приймак Галина Романівна

Адміністратор:  Дигдало Наталія Олегівна

Адміністратор: Федорчук Ірина Василівна

Державний реєстратор: Дика Лілія Володимирівна

Державний реєстратор: Котеляк Ольга Петрівна

Спеціаліст 1 категорії : Плювак Марія Володимирівна

 


Сектор забезпечення діяльності ради

Завідувач сектору: Кадикало Олег Ігорович

 

Спеціаліст 1 категорії: Бущак Галина Юріївна

 

 

 

 


Сектор економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності

Завідувач сектору: Пісоцька Наталія Владиславівна

 

Головний спеціаліст: Гринчук Сергій Володимирович

 

 

 

 

 


Сектор містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства

Спеціаліст 1 категорії: Придиба Володимир Юрійович

 

 


 

 

 

 

 


Сектор соціального захисту та військового обліку

Завідувач сектору: Малець Оксана Степанівна

 

Спеціаліст 1 категорії: Ваць Олександра Йосифівна

Спеціаліст 1 категорії: Яремко Олександра Іванівна

Спеціаліст 1 категорії: Митюк Надія Олександрівна

 

 

 


Служба у справах дітей та сім'ї

Начальник служби: Сидор Зоряна Володимирівна

 

Головний спеціаліст: Близняк Роксолана Володимирівна

Спеціаліст 1 категорії: Богуцька Наталія Анатоліївна

 

 

 

 


САМОСТІЙНІ ЮРИДИЧНІ ПІДРОЗДІЛИ

Фінансовий відділ

Начальник відділу: Собейко Тетяна Віталіївна

Головний спеціаліст: Лесюк Оксана Йосипівна

Головний спеціаліст: Тріска Мирослава Антонівна

 Спеціаліст 1 категорії: Ващишин Любов Романівна

 

 

 


Відділ освіти, культури та туризму, молоді та спорту

Начальник відділу: Курляк Галина Стефанівна

Головний спеціаліст: Кадикало Наталія Олегівна

Спеціаліст 1 категорії: Корбяк Дмитро Володимирович

Спеціаліст 1 категорії: Войціцький Ярослав Романович