Судововишнянський міський голова: ФОЛЬТОВИЧ Зеновій Іванович

Ел. пошта  міського голови: zenfol@ukr.net,

Контакти: Україна, 81340, Львівська обл., Яворівський р-н, місто Судова Вишня, ****


Секретар ради: Воїнський Іван Володимирович


Керуюча справами (секретар) виконавчого комітету: Любінська Олена Іванівна


Староста старостинського округу №1: Павлів Оксана Йосипівна


Староста старостинського округу №2: Будзин Іван Михайлович


Староста старостинського округу № 3: Полінова Оксана Ярославівна


Загальний відділ

Діловод: Мороз Оксана Романівна

Спеціаліст 1 категорії: Васьків Ірина Михайлівна

Водій, прибиральниця


Відділ юридично-кадрової роботи

Начальник відділу: Чоба Олег Миколайович

Головний спеціаліст: Швець Тетяна Володимирівна

Головний спеціаліст: Сувала Ігор Михайлович

 

 

 


Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Начальник відділу: Мартинець Ірина Олегівна

Головний спеціаліст: Мальська Олександра Ярославівна

Спеціаліст 1 категорії: Бардин Галина Осипівна

 

 

 

 


Відділ земельних відносин і охорони навколишнього природного середовища

Начальник відділу:  Бущак Юрій Йосифович

Головний спеціаліст: Демчишак Ярослав Зеновійович

Спеціаліст 1 категорії: Чоба Сергій Олегович

 

 

 

 


Відділ "Центр надання адміністративних послуг"

Начальник відділу - державний реєстратор:  Приймак Галина Романівна

Адміністратор:  Дигдало Наталія Олександрівна

Державний реєстратор: Дика Лілія Володимирівна

Державний реєстратор: Котиляк Ольга Петрівна

Спеціаліст 1 категорії : Плювак Марія Володимирівна

 

 


Сектор забезпечення діяльності ради

Завідувач сектору: Кадикало Олег Ігорович

 

Спеціаліст 1 категорії: Бущак Галина Юріївна

 

 

 

 


Сектор економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності

Завідувач сектору: Пісоцька Наталія Владиславівна

 

 

 

 

 

 


Сектор містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства

Завідувач сектору: Перляковська Христина Іванівна

    Головний спеціаліст: Придиба Володимир Юрійович


Сектор соціального захисту та військового обліку

Завідувач сектору: Малець Оксана Степанівна

 

Спеціаліст 1 категорії: Ваць Олександра Йосифівна

Спеціаліст 1 категорії: Яремко Олександра Іванівна

Спеціаліст 1 категорії: Митюк Надія Олександрівна

 

 

 


Служба у справах дітей

Начальник служби: Копанишин Олександра Миколаївна

Головний спеціаліст: Богуцька Наталія Анатоліївна

Спеціаліст 1 категорії: Павлів Софія Степанівна

 

 

 


 

САМОСТІЙНІ ЮРИДИЧНІ ПІДРОЗДІЛИ

Фінансовий відділ

Начальник відділу: Собейко Тетяна Віталіївна

Головний спеціаліст: Лесюк Оксана Йосипівна

Головний спеціаліст: Тріска Мирослава Антонівна

 Спеціаліст 1 категорії: Ващишин Любов Романівна

 

 

 


Відділ освіти, культури та туризму, молоді та спорту

Начальник відділу: Курляк Галина Стефанівна

Головний спеціаліст: Кадикало Наталія Олегівна

Спеціаліст 1 категорії: Корбяк Дмитро Володимирович

Спеціаліст 1 категорії: Войціцький Ярослав Романович