Глушковський Іван Петрович народився 19 квітня 1975 року в м.Судова Вишня, Яворівського району, Львівської області.

З вересня 1982 року по 1990 рік навчався у Судововишнчнській школі, де одержав атестат про середню освіту. У 1990  році вступив до професійного технічного училища №82 м.Судова Вишня, де навчався  до червня 1993 року. Закінчив училище за професією-майстер будівництва, за даною професією працював до війни.

У травні 1993 року був призваним  на військову службу в Збройні Сили України, військова частина 96698 в м.Староконстантинівка, Хмельницької області.

У 1995 році звільнений в запас ЗСУ.

У 2010 році уклав шлюб.У 1 червня 2011 року народилася дочка Вікторія.

03.03.2022 році пішов добровільно боронити нашу Україну.

Загинув 30.01.2024 року під час виконання бойового завдання внаслідок ворожого мінометного обстрілу, поблизу села Торське, Краматовського району, Донецької області.

Іван відважно виконував свій обов’язок громадянина України. До останнього подиху був вірним своїм побратимам  та державі, був нескореним і сильним духом, щирою, відвертою людиною. Перебуваючи у зоні  активних бойових дій він ніколи не скаржився, що йому важко, навпаки старався підтримувати усіх, переконуючи що все буде добре.

Я пишаюся своїм братом-Героєм, він був і залишається справжнім Героєм. Іван все віддав за нас із вами, за вільну Україну та мир ,віддав своє життя маючи ще стільки планів та нездійсненних мрій.

Уклін та шана Герою!

Вічна пам'ять. Слава Україні.