Фото без опису

Бізнес та мешканців Львівщини запрошують пройти опитування для актуалізації Стратегії розвитку області

В державі та на Львівщині триває процес актуалізації стратегічних документів з метою врахування викликів війни.

Аби залучити до цієї роботи широке коло зацікавлених осіб та врахувати інтереси бізнесу та громадськості, Львівська обласна державна адміністрація ініціює проведення опитування щодо пріоритетів регіонального розвитку до 2027 року.

«Ми прагнемо визначити бачення активних представників громадськості та бізнесу щодо основних проблем та пріоритетів розвитку Львівщини. Стратегія області – це колективний документ, до розробки якого має долучитися кожна громада, кожна галузь, соціально відповідальний бізнес, науковці, експерти, представники громадських організацій та активні мешканці. Ми адаптовуємо пріоритети регіонального розвитку до роботи в умовах війни та євроінтеграції», - зазначив директор департаменту економічної політики Степан Куйбіда

У звʼязку з цим, запрошуємо представників бізнесу та мешканців Львівської області в термін до 01.05.2024 року пройти онлайн опитування:

  • для представників бізнесу:

http://surl.li/saiap

Фото без опису

  • для мешканців області: 

http://surl.li/saiaa

Фото без опису

Заздалегідь вдячні за співпрацю та участь у актуалізації головного стратегічного документу регіону. Сподіваємося, що за участі бізнесу та громадськості нам вдасться спільними зусиллями оновити Стратегію та врахувати всі сучасні напрямки розвитку та завдання до 2027 року. Також, будемо вдячні за поширення інформації про проведення даного опитування, - додав Степан Куйбіда.

Нагадаємо, актуалізація стратегії регіону відбувається відповідно до розпорядження начальника обласної військової адміністрації М.Козицького від 09.11.2023 №1066/0/5-23ВА «Про актуалізацію Стратегії розвитку Львівської області на період 2021-2027 років та розробку проєкту Плану заходів з її реалізації у 2024-2027 роках». Координатором цієї роботи визначений департамент економічної політики облдержадміністрації. У разі наявності питань або пропозицій звертайтеся за тел.: (032) 299 92 80 або на e-mail: lviv.region.2027@gmail.com.