Фото без опису

Виконавчий комітет Судововишнянської міської ради повідомляє про проведення громадського обговорення

 

Виконавчий комітет Судововишнянської міської ради повідомляє про проведення громадського обговорення (розгляд та врахування пропозицій громадськості) містобудівної документації:

  • Детальний план території земельної ділянки для рибогосподарських потреб (КВЦПЗ 10.07), що розташована: Львівська обл., м. Судова Вишня (в межах населеного пункту), орієнтовною площею 1,1000 га в комплексі з розташованим на ній водним об'єктом (ставком) орієнтовною площею 0,4500 га. - переглянути
  • Графічні матеріали - переглянути
  • Детальний план території земельної ділянки для рибогосподарських потреб (КВЦПЗ 10.07), що розташована: Львівська обл., м. Судова Вишня (в межах населеного пункту), орієнтовною площею 0,8500 га в комплексі з розташованим на ній водним об'єктом (ставком) орієнтовною площею 0,4200 га. - переглянути
  • Графічні матеріали - переглянути

Замовник розроблення містобудівних документацій – Судововишнянська міська рада Яворівського району Львівської області.

Розробник проєкту – ФОП Лопушанський М. Р.

Відповідальна особа за проведення громадського обговорення та розгляду пропозицій – Христина Перляковська – завідувач сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Судововишнянської міської ради.
Пропозиції та зауваження щодо містобудівного моніторингу необхідно подавати на адресу сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Судововишнянської міської ради (sv-arhitektyra@ukr.net) та Судововишнянської міської ради (sv@sudovavyshnia-gromada.gov.ua ) з 23.04.2024 по 22.05.2024 р.

Детально із матеріалами проєкту містобудівної документації можна ознайомитися у приміщенні Судововишнянської міської ради за адресою: Львівська область Яворівський район м. Судова Вишня пл. І. Франка, 14, в робочі дні з 10.00 по 17.00 год.
Строк подання пропозицій – 30 днів з дня опублікування цього оголошення.

Пропозиції громадськості до проєкту приймаються у порядку встановленому чинним законодавством.