Виконавчий комітет Судововишнянської міської ради повідомляє про проведення громадського обговорення (розгляд та врахування пропозицій громадськості) містобудівної документації:

• Детальний план території земельної ділянки площею 5,5738га, кадастровий номер 4622482400:09:000:0174 для розміщення та експлуатації основних,
    підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної,
    машинобудівної та іншої промисловості (КВЦПЗ 11.02), розташованої на
    території Судововишнянської міської ради Яворівського району
    Львівської області, (за межами населеного пункту).
  • Звіт про стратегічну екологічну оцінку детального плану території земельної ділянки площею 5,5738га, кадастровий номер
    4622482400:09:000:0174 для розміщення та експлуатації основних,
    підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної,
    машинобудівної та іншої промисловості (КВЦПЗ 11.02), розташованої на
    території Судововишнянської міської ради Яворівського району
    Львівської області, (за межами населеного пункту).

Замовник розроблення містобудівних документацій – Судововишнянська міська ради Яворівського району Львівської області.

Розробник проєкту – ФОП Лопушанський М. Р.

Відповідальна особа за проведення громадського обговорення та розгляду пропозицій – Христина Перляковська – завідувач сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Судововишнянської міської ради.
Пропозиції та зауваження щодо містобудівного моніторингу необхідно подавати на адресу сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Судововишнянської міської ради (sv-arhitektyra@ukr.net) та Судововишнянської міської ради (sv@sudovavyshnia-gromada.gov.ua ) з 23.04.2024 по 22.05.2024 р.

Детально із матеріалами проєкту містобудівної документації можна ознайомитися у приміщенні Судововишнянської міської ради за адресою: Львівська область Яворівський район м. Судова Вишня пл. І. Франка, 14, в робочі дні з 10.00 по 17.00 год.
Строк подання пропозицій – 30 днів з дня опублікування цього оголошення.

Пропозиції громадськості до проєкту приймаються у порядку встановленому чинним законодавством.

Графічні матеріали - переглянути

Звіт про стратегічну економічну оцінку детального плану території земельної ділянки - переглянути

Детальний план території - переглянути