П’ятеро учнів із Судововишнянської громади отримуватимуть стипендію від Судововишнянської міської ради

5 жовтня на засіданні 46 сесії 7 скликання Судововишнянської міської ради було затверджено протокол комісії з питань призначення Доброчинної стипендії Судововишнянської міської ради. згідно з яким,  у 2021 році п’ятеро учнів, які перемогли у конкурсі отримуватимуть кожного місяця стипендію в розмірі від 300 грн. до 1000 грн.

Напрацювання Судововишнянської міської ради у сфері туризму

27 вересня відзначають Всесвітній день туризму. Принагідно хочемо поділитися результатами роботи та планами Судововишнянської міської ради у цій сфері. Протягом 2018-2019 років було виготовлено облікову документацію на окремі об’єкти культурної спадщини. У липні 2020 року для екскурсоводів та туроператорів Львівщини було презентовано туристичний маршрут «Бортятин - Судова Вишня - Дмитровичі». У вересні цього ж року на засіданнях виконавчого комітету Судововишнянської міської ради затверджено логотип громади та відеоролик про туристичну привабливість Судововишнянської ОТГ.

В АМУ – проти перекладання держфінансування на органи місцевого самоврядування

В АМУ – проти перекладання держфінансування на органи місцевого самоврядування Асоціація міст України не погоджується із поправкою №83 до проєкту Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо приведення у відповідність положень бюджетного законодавства у зв’язку із завершенням адміністративно-територіальної реформи» №3614 від 09.06.2020, якою передбачається перекласти на органи місцевого самоврядування обов’язку фінансувати делеговані державою повноваження за власні доходи місцевих бюджетів.  Про це повідомляє Офіс реформ у Львівському РВ АМУ.