27 вересня відзначають Всесвітній день туризму. Принагідно хочемо поділитися результатами роботи та планами Судововишнянської міської ради у цій сфері. Протягом 2018-2019 років було виготовлено облікову документацію на окремі об’єкти культурної спадщини. У липні 2020 року для екскурсоводів та туроператорів Львівщини було презентовано туристичний маршрут «Бортятин - Судова Вишня - Дмитровичі». У вересні цього ж року на засіданнях виконавчого комітету Судововишнянської міської ради затверджено логотип громади та відеоролик про туристичну привабливість Судововишнянської ОТГ.

Сьогодні вже виготовляється промоційна продукція з логотипом ОТГ. До кінця цього року планується випуск журналу «Наша спадщина», присвячений нашій громаді. У перспективі є створення інформаційно-туристичного центру.

Пропонуємо ознайомитися зі згаданими вище матеріалами.

1. Презентація туристичного маршруту «Бортятин - Судова Вишня - Дмитровичі»

ПЕРЕГЛЯНУТИ

2. Логотип Судововишнянської ОТГ