Спільна та згуртована робота мешканців та влади - найважливіший крок до успіху громади!

13 квітня 2019 року з ініціативи Судововишнянської міської ради відбулася Великодня толока. Цьогоріч об'єктом "наведення чистоти" були береги річки Вишеньки в м.Судова Вишня, яка проходить через парк ім.В'ячеслава Чорновола. Також вдалося очистити територію біля колишнього базару та моста. Як результат: зібрано сміття, вирубано та розчищено чагарники, скошені та розчищені рови, облагороджений берег річки.  Роботи із благоустрою ще не завершені, тому будуть продовжуватись уже після Великодніх свят.

КРОКУЮЧИ  РАЗОМ З ХРИСТОМ. Жителі Судововишнянської громади пройшли хресною дорогою вулицями рідного міста

КРОКУЮЧИ РАЗОМ З ХРИСТОМ. Жителі Судововишнянської громади пройшли хресною дорогою вулицями рідного міста

24 березня з ініціативи парафії Святого Архистратига Михаїла відбулась багаточисельна хресна хода вулицями міста Судова Вишня. Вперше у нашому місті таку подію проводив минулого  року отець Михайло Чамарник. Цьогоріч учасниками молитовної ходи стали християни усіх парафіяльних храмів громади. Процесія проходила  під супроводом отця Василя Чамарника, із музичними читаннями Марії Чамарник та Марії Чорній.

Активна молодь Княжого Мосту дбає про село вже і сьогодні!

Із початком теплих днів молодь та школярі с.Княжий Міст розпочали благоустрій території призначеної для спортивного та дитячого майданчика. Силами місцевих мешканців та за підтримки спонсорів майданчик з кожним днем стає "довершенішим". Уже на сьогодні там є споруджені турніки, пісочниця, колоди та на днях мають бути встановлені качелі. Також зробили живу огорожу та висадили кущі.

В Судововишнянській ОТГ обговорювали нові розміри мінімальної заробітної плати на 2019 рік

29 січня 2019 року в приміщенні Народного дому міста Судова Вишня відбувся навчальний семінар з дотримання законодавства про працю. Про новини щодо нових розмірів мінімальної заробітної плати говорив головний державний інспектор ГУ Держпраці у Львівській області  Орнат Тарас Михайлович та інспектор праці Судововишнянської ОТГ - Тетяна Швець.