Спільна та згуртована робота мешканців та влади - найважливіший крок до успіху громади!

Дата: 15.04.2019 00:28

13 квітня 2019 року з ініціативи Судововишнянської міської ради відбулася Великодня толока. Цьогоріч об'єктом "наведення чистоти" були береги річки Вишеньки в м.Судова Вишня, яка проходить через парк ім.В'ячеслава Чорновола. Також вдалося очистити територію біля колишнього базару та моста. Як результат: зібрано сміття, вирубано та розчищено чагарники, скошені та розчищені рови, облагороджений берег річки.  Роботи із благоустрою ще не завершені, тому будуть продовжуватись уже після Великодніх свят.

Дуже приємно, що учасниками толоки була молодь та представники ГО "Фундація молодіжних ініціатив", на звернення яких відгукнулись депутати та представники різних установ, організацій.  Їм вдалося розчисти центральну частину парку, посортувати сміття та скосити зарослі ділянки.

Спільна робота  мешканців усіх сфер діяльності нашої громади допомогла частково зробити нашу річку та парк чистішими.

Адміністрація Судововишнянської міської ради ДЯКУЄ усім, хто знайшов час і долучився до спільної роботи.

Результат вже є! Але віримо, що буде ще кращим!

Коментарі:

Анонім