КРОКУЮЧИ РАЗОМ З ХРИСТОМ. Жителі Судововишнянської громади пройшли хресною дорогою вулицями рідного міста

Дата: 24.03.2019 22:10

24 березня з ініціативи парафії Святого Архистратига Михаїла відбулась багаточисельна хресна хода вулицями міста Судова Вишня. Вперше у нашому місті таку подію проводив минулого  року отець Михайло Чамарник. Цьогоріч учасниками молитовної ходи стали християни усіх парафіяльних храмів громади. Процесія проходила  під супроводом отця Василя Чамарника, із музичними читаннями Марії Чамарник та Марії Чорній.

Співпереживали разом з Ісусом християни усіх сфер та професій. Учасниками першої стації були священослужителі;

2 стації - працівники поліції, пожежної служби, лісового господарства; 3 стації -  освітяни; 4 стації- працівники Судововишнянської професійного ліцею; 5 стації - учасники бойових дій, учасники АТО; 6 стації -  духовенство та вірні римокатолицького храму; 7 стації -  працівники міської ради; 8 стації - православні християни; 9 стації- працівники культури;10 стації - персонал медичних установ; 11 стації - підприємці; 12 стації - жителі вул.Т.Дмитрасевича; 13 стації - жителі вул. Загороди; 14 стації - усі бажаючі. Завершився хресний хід у каплиці Святого Архистратига Михаїла.

Матимемо надію, що така подія не залишатиме байдужим жодного з свідомих християн. І  уже наступного року стане гарним прикладом для зближення кожного з нас. Ми повинні стати більш свідомими та відкритими для  себе і для .Христа. Лише вірою, щирою молитвою та покаянням зможе наблизитись до НЬОГО.

Слава Ісусу Христу! Слава навіки!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)