Відкриття нового приміщення Судововишнянської дитячої школи мистецтв

Дата: 04.09.2020 12:35

03 вересня 2020 року відбулося урочисте відкриття нового приміщення Судововишнянської дитячої школи мистецтв у Народному домі м. Судова Вишня. Ремонт було проведено в рамках проекту місцевого розвитку. Нові навчальні класи освятили о. Володимир Пустельник та о. Іван Тиндик. З вітальним словом до присутніх звернулися священики, міський голова Олег Станкевич, начальник відділу освіти, культури та туризму, сім’ї, молоді та спорту Галина Курляк, директор школи мистецтв Ірина Квик.

Висловлюємо щиру подяку педагогічному колективу школи мистецтв, батькам учнів, місцевим підприємцям, працівникам Судововишнянської міської ради, без матеріальної допомоги яких реалізація проекту була б неможливою. Бажаємо педагогам та вихованцям Судововишнянської дитячої школи мистецтв успіхів на творчій ниві!

ФОТОРЕПОРТАЖ з події можна переглянути за посиланням