На засіданні виконавчий комітет вирішив:

1. надати матеріальну допомогу на лікування мешканцям Судововишнянської ТГ, в тому числі військовослужбовцям згідно поданих заяв;
  2. надати соціальну послугу (догляд вдома) одиноким особам Судововишнянської ТГ відповідно до звернень.
  3. начальник Служби у справах дітей Олександра Копанишин проінформувала присутніх про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків у 2024 році.
  4. присвоїти адреси індивідуальним житловим будинкам садибного типу з господарськими будівлями та спорудами мешканцям громади;
  5. внести зміни до складу комісії з виявлення та обстеження безхазяйного майна, що знаходиться на території Судововишнянської міської ради (територіальної громади).

З усіх питань порядку денного прийняті рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади в розділі «ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ»