Ремонт сільськогосподарської техніки

Дата: 21.09.2017 15:36

Департамент економічної політики Львівської обласної державної адміністрації інформує, що на території Львівської області здійснює свою господарську діяльність ТзОВ «Ремагросервіс» (м.Радехів, вул.Стоянівська, 2а., тел:(0255)-22-459, (067)-67-26-808), яке спеціалізується на ремонті сільськогосподарської техніки вітчизняних та іноземних виробників (тракторів, зернозбиральних комбайнів, оприскувачів та інших самохідних сільськогосподарських машин). Також підприємство має необхідні технічні засоби та кваліфікованих працівників, що дозволяє виготовляти нові комплектуючі до вищезазначеної сільськогосподарської, здійснювати бляхарські, токарні, шліфувальні, розточні, зварювальні та інші роботи в необхідній кількості.