Фото без опису

Повідомлення щодо нових обмежувальних заходів КОВІД-19

 

          З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з  8 січня 2021 року у відповідності до постанови КМУ від 09.12. 2020 р. № 1236 (зі змінами, внесеними постановою КМУ від 5 січня 2021р. №9) почали діяти посилені карантинні обмеження, які триватимуть до 24.01.2021р. включно.

           На цей період забороняється: відвідування закладів освіти, крім дитячих дошкільних закладів; робота закладів громадського харчування, крім доставки та роботи на виніс; проведення усіх масових заходів; робота ТРЦ, окрім роботи у них суб'єктів господарювання, діяльність яких дозволяється; приймання відвідувачів закладами культури і проведення культурних масових заходіврім закладів з виробництва аудіовізуальних творів, роботи історико-культурних заповідників та організації гірськолижного дозвілля); приймання відвідувачів спортивними залами, фітнес-центрами та робота басейнів; діяльність суб'єктів господарювання у сфері торгівельного і побутового обслуговування населення, окрім дозволених винятків; діяльність непродовольчих ринків.

       

       Дозволено: роботу громадського транспорту; банків та поштових операторів; технічне обслуговування та ремонт автомобілів; роботу АЗС (без зон харчування); перукарень та салонів краси (виключно за попереднім записом); готелів (за умови, що зони спільного харчування працюватимуть з 6.00. до 11.00 год. ранку при відсутності розважальних закладів); проведення спортивних заходів професійних клубів (без присутності глядачів); робота із збирання та заготівлі відходів та торгівлю виключно товарами, що належать до продуктів харчування, лікарських засобів, виробів медичного призначення, засобів гігієни, побутової хімії, засобів зв’язку, друкованих засобів масової інформації, ветеринарних препаратів, кормів, насіння, засобів захисту рослин на торговельних площах, не менш як 60 відсотків яких призначено для торгівлі такими товарами. Торговельна діяльність іншими групами товарів може відбуватися лише із здійсненням адресної доставки замовлень.

     

 

       

Начальник відділу держнагляду за дотриманням санітарного

законодавства Мостиського районного управління

ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області                                        Юрій ЧЕРТОВ