ПОВІДОМЛЕННЯ

Судововишнянська міська рада повідомляє, що 09  липня 2021 року на черговій дев’ятій сесії 8 скликання було прийнято рішення №100 «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2022 рік» та №101 «Про встановлення ставок і пільг із сплати земельного податку на 2022 рік ».

Рішення №100 «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2022 рік» - переглянути

1. Установити на території Судововишнянської міської ради такі місцеві податки:

1.1. Податок на майно, який складається з :

1.1.1. Податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки ;

1.1.2. Транспортного податку;

1.2.  Єдиний податок.

2.Встановити і затвердити місцеві збори:

2.1.Туристичний збір.

2.2.Збір за місця для паркування транспортних засобів.

3. Затвердити на території Судововишнянської міської ради:

3.1. Положення про податок на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки

(Додаток  1);

3.1.1. Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Судововишнянської міської ради(ТГ) згідно з (Додатком  1.1.)

3.1.2.Пільги зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Судововишнянської міської ради(ТГ) згідно з  (Додатком 1.2.)

3.2.Положення про транспортний податок (Додаток  2).

3.3.Положення про єдиний податок (Додаток 3).

3.4. Положення про туристичний збір (Додаток 4).

3.5. Положення про збір за місця для паркування транспортних засобів (Додаток 5).

Рішення№101 «Про встановлення ставок і пільг із сплати земельного податку на 2022 рік » -  переглянути

1. Встановити на території Судововишнянської міської ради (ТГ) :

1) ставки земельного податку згідно з додатком 1;

2) ставки земельного податку за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної власності), від їх нормативної грошової оцінки згідно з додатком 2;

3) пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до пункту 284.1 ст. 284 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 3;