08.12.2021 року о 16:00 год. відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Судововишнянської міської ради

Дата: 08.12.2021 10:46

_____________________________

Розпорядження про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Судововишнянської міської ради - переглянути

Проєкт порядку денного переглянути

_____________________________

Проєкти рішень:

Назва рішення

1.

Про затвердження  порядку денного позачергового  засідання виконавчого комітету Судововишнянської міської ради від 08.12.2021р.

2.

Про внесення  змін до бюджету 2021 року спеціального  фонду .

3.

Про передбачення коштів для забезпечення харчування дітей та встановлення розміру плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти та закладах загальної середньої освіти  Судововишнянської міської ради .

4.

Про затвердження проєктно-кошторисної документації об’єкта будівництва «Нове будівництво будівлі Центру надання адміністративних послуг та медіатеки на площі І.Франка, 17-В у м.Судова Вишня Судововишнянської територіальної громади Яворівського району Львівської області».