Комунальне підприємство "МОЄ МІСТО" повідомляє мешканців Судововишнянської ТГ про зміну тарифів на послугу з поводженням ТПВ (вивезення сміття) з 01.01.2023 року.

Зміна тарифу вводиться у зв'язку з суттєвим подорожчанням палива та захороненням сміття, яке ми вивозимо на сміттєзвалище у с. Липники, Яворівського району,  в порівнянні з 2020 роком, коли було затверджено останню зміну тарифів.

1. Тариф на послуги з поводження з твердими побутовими відходами для населення, бюджетних установ та ін. споживачів м. Судова Вишня (в. т. ч. с. Новосільці, мікрорайон Дармолівка), що надається комунальним підприємством «МОЄ МІСТО»:

- Тариф для населення, за 1 м. куб./ грн. становить 212,76 грн. (25,00 грн. з однієї людини в місяць);

- Тариф для для бюдж. організ, за 1 м. куб./ грн. становить 222,90 грн.;

- Тариф для ін. споживачів, за 1 м. куб./ грн. становить 233,00 грн.

2. Тариф на послуги з поводження з твердими побутовими відходами для населення, бюджетних установ та ін. споживачів окремих сіл Судововишнянської ТГ, а саме с. Бортятин, с. Довгомостиська, с. Княжий Міст, с. Дмитровичі, с. Волостків, що надається комунальним підприємством «МОЄ МІСТО» :

- Тариф для населення, за 1 м. куб./ грн. становить 170,24 грн. (20,00 грн. з однієї людини в місяць);

- Тариф для для бюдж. організ, за 1 м. куб./ грн. становить 178,34 грн.;

- Тариф для ін. споживачів, за 1 м. куб./ грн. становить 186,45 грн.

Подаємо для порівняння показники по тарифах вивезення сміття інших комунальних підприємств, які надають дану послугу:
м. Мостиська - 32,00 грн за особу в міс.
м. Городок - 52,36 грн. за особу в міс.
м. Дрогобич - 34,26 грн. за особу в міс.
м. Пустомити - 55,00 грн за особу в міс.
село Івано-Франкове - 45,00 грн. на особу в міс.
село Великий Любінь - 36,80 грн. на особу в міс.