Повідомляємо, що з 01 квітня розпочинається приймання документів на фінансову підтримку у вигляді дотації за приріст поголів’я корів усіх напрямів продуктивності за Комплексною програмою підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки (із змінами). Дотація надається суб'єктам підприємництва (юридичним особам, фізичним особам - підприємцям, в тому числі сімейним фермерським господарствам) за прирощене або новостворене поголів’я корів у період з 01 квітня минулого року до 01 квітня поточного року, ідентифіковане та зареєстроване відповідно до законодавства, в розмірі до 30 000 гривень за одну голову.
Документи на отримання дотації приймаються з 01 квітня до 01 травня поточного року у паперовому вигляді в департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації за адресою: м. Львів, просп. В. Чорновола, 4 (9 поверх, кім. 82).

Інформація щодо фінансової підтримки суб’єктів підприємництва у вигляді дотації за приріст поголів’я корів - переглянути

Комплексна програма підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській областіна 2021 – 2025 роки - переглянути

Заява для отримання дотації за приріст поголів’я корів - переглянути

Анкета про виробничі показники суб’єкта господарювання без набуття статусу юридичної особи (фізичної особи – підприємця, сімейного фермерського господарства) - переглянути