Зустріч з Повноважним представником ректора AGH НТУ Андрієм Івашком (Краків, Польща)

28 квітня 2017 року учні Судововишнянського НВК зустрілись з Повноважним представником ректора AGH НТУ Андрієм Івашком (Краків, Польща). Лектор розповів про можливості навчання в Польщі, інфраструктуру і технічне забезпечення AGH Науково-технічного університету. Згадав, також, про особливості навчання іноземних студентів та умови навчання для дітей з особливими потребами.....

СБУ закликає громадян бути пильними

Служба безпеки України закликає громадян бути пильними та інформувати правоохоронців про залишені без нагляду підозрілі предмети або транспортні засоби.

Засідання 4-ої Сесії

Новий спортивний майданчик в Судовій Вишні та освітлення в селі Дмитровичі

Перше засідання Виконкому

9 лютого відбулось перше засідання виконавчого комітету Судововишнян­ської міської ради VII скликання. Під час засідання було вирішено 30 питань.