Поіменне голосування - переглянути

Протокол - переглянути

Рішення:

    Про розгляд депутатського звернення Васьків І.М. переглянути

Про затвердження Програми матеріальної підтримки діяльності правоохоронних органів в контексті взаємодії з органами місцевого самоврядування на 2022 рік.

переглянути

Про завтердження цільової програми фінансування окремого батальйону територіальної оборони за рахунок коштів місцевого самоврядування Судововишнянської міської ради Яворівського району Львівської області на 2022 рік який дислокується в районі територіальної оборони № 3/3 (Яворівський район)

переглянути

Про затвердження Міської  цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2022 рік.

переглянути

Про внесення змін до Програми утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування, у тому числі місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності Судововишнянської міської ради на 2022 рік.

переглянути
Про внесення змін до бюджету загального та спеціального фонду на 2022 рік.

переглянути

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

Про внесення змін в рішення міської ради №85 від 25 листопада 2021 року «Про створення Комунального закладу «Центр культурних послуг»  Судововишнянської міської ради Яворівського району Львівської області

переглянути

 Про створення резервного фонду бюджету Судововишнянської міської

територіальної громади та затвердження Положення про використання

коштів резервного фонду.

переглянути