Засідання №29 (05.11.2021)

Протокол №29 від 05.11.21. - переглянути

Перелік рішень виконавчого комітету  - переглянути

_______________________________________

РІШЕННЯ:

Назва рішення

№ рішення

1.

Про затвердження  порядку денного чергового  засідання виконавчого комітету Судововишнянської міської ради від 05.11.2021р.

переглянути

2.

Про затвердження та оприлюднення проєкту рішення Судововишнянської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою на території населених пунктів Судововишнянської міської ради».

переглянути

Аналіз регуляторного впливупереглянути

3.

Про надання матеріальної допомоги на лікування гр.Рижкову Василю Володимировичу.

№220 переглянути

4.

Про надання матеріальної допомоги гр.Бартиш Любові Михайлівні на лікування сина Бартиша Сергія Андрійовича.

№221 переглянути

5.

Про надання матеріальної допомоги на лікування гр.Струсу Михайлу Михайловичу.

6.

Про надання матеріальної допомоги на лікування гр.Леснянській Надії Петрівні.

№223 переглянути

7.

Про надання матеріальної допомоги (щомісячної виплати) на лікування гр.Сарахман Юлії Сергіївні.

№224 переглянути

8.

Про надання гр.Балагуш Наталії Семенівні матеріальної допомоги на поховання чоловіка Балагуша Андрія Григоровича.

№225 переглянути

9.

Про присвоєння поштової адреси житловому будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами гр.Коваля Ігоря Михайловича.

№226 переглянути

10.

Про присвоєння адресного номера земельній ділянці для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд і ведення особистого підсобного господарства, площею 0,3631 га, по вул.І.Франка в с.Новосільці  гр.Гогоши Ірини Володимирівни .

11.

Про присвоєння адресного номера земельній ділянці для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,0305 га, кадастровий номер 4622410500:02:001:0056 по вул.Коновальця в м.Судова Вишня  гр.Качор Данути Тадеївни .

12.

Про надання дозволу на виготовлення паспорта прив’язки тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності ФОП Білявцю Віктору Петровичу.

№227 переглянути

13.

Про затвердження актів обстеження зелених насаджень .

№228 переглянути
  14. Про затвердження протоколу від 18.10.2021р. №1 засідання комісії з питань призначення Доброчинної стипендії Судововишнянської міської ради. №229 переглянути
15. Про внесення змін у склад адміністративної комісії при виконавчому комітеті Судововишнянської міської ради. №230 переглянути
16. Про внесення змін до бюджету 2021 року загального фонду та спеціального фонду. №231 переглянути