Засідання №5 (16.03.2021)

Перелік рішень- переглянути

Протокол засідання - переглянути

Розпорядження міського голови про скликання - переглянути

п/п  Зміст
24

Про затвердження  порядку денного засідання виконавчого комітету Судововишнянської міської ради від 16.03.2021р.

27

Про затвердження Положення про погодження режиму роботи об’єктів сфери торгівлі та сфери обслуговування населення Судововишнянської територіальної громади.

28

Про затвердження Положення про квартирний облік при виконавчому комітеті Судововишнянської міської ради.

переглянути
Положення про квартирний облік    переглянути
29

Про проведення Конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Судововишнянська міська лікарня» Судововишнянської міської ради Львівської області.

30

Про погодження графіка роботи магазину «MOBI GEEK» за адресою: пл.І.Франка (ринок) м.Судова Вишня ФОП Фляк М.В.

рішення не прийнято
31 Про зарахування на квартирний облік  учасника бойових дій, інваліда війни  гр.Плахтини Ігоря Івановича переглянути
32 Про зарахування на квартирний облік  учасника бойових дій, інваліда війни  гр.Критовича Володимира Петровича переглянути
33

Про відміну рішення виконавчого комітету Судововишнянської міської ради від 17.02.2021р. №12 щодо присвоєння адреси житловому будинку гр.Коваля С.М.

__________________________________