ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Судововишнянська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – Спеціаліста II категорії у Відділ фінансів, бюджету, бухгалтерського обліку та звітності.

Кваліфікаційні вимоги: освіта вища відповідного фаху, стаж роботи в органах місцевого самоврядування не менше трьох років.

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

1.      Заяву про участь у конкурсі;

2.      Заповнену особову картку (форма П-2ДС);

3.      Дві фотокартки розміром 4х6 см;

4.      Копії документів про освіту;

5.      Підтвердження про заповнення декларації кандидата на посаду в Єдиному державному реєстрі декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування;

6.      Копія паспорта громадянина України та ідентифікаційного коду;

7.      Копія трудової книжки.

Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Документи подавати за адресою: пл.. І.Франка, 14, м. Судова Вишня Мостиського району Львівської області, головному спеціалісту по роботі з персоналом, 1 поверх.