ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ 14.11.2017

Дата: 13.10.2017 12:50

Судововишнянська міська рада повідомляє про проведення громадських слухань з детального плану території земельної ділянки площею 0,7277 для обслуговування комплексу будівель (офісне приміщення, цех по виготовленню кормів для тварин, цих по виготовленню бетонних виробів, цех по виготовленню продукції для тваринництва). Ділянка знаходиться за межами  с.Дмитровичі. Слухання відбудуться 14.11.2017 р. о 16:00 год. в приміщенні Народного дому м.Судова Вишня.

Судововишнянська міська рада повідомляє про проведення громадських слухань з детального плану території земельної ділянки площею 0,7446 для обслуговування комплексу будівель (цех по виготовленню залізобетонних виробів, приміщення під склад для готової продукції та для зберігання сировини). Ділянка знаходиться за межами  с.Дмитровичі. Слухання відбудуться 14.11.2017 р. о 16:00 год. в приміщенні Народного дому м.Судова Вишня.

Судововишнянська міська рада повідомляє про проведення громадських слухань з детального плану території земельної ділянки площею    0,1757 га. в м.Судова Вишня по вул. Станційна. Ділянка призначена для продажу на земельних торгах, які відбудуться 14.11.2017 р. о 15:00 год. в приміщенні Народного дому м.Судова Вишня.

Судововишнянська міська рада повідомляє про проведення громадських слухань з детального плану території земельної ділянки площею 0,1008 га.в м.Судова Вишня по вул. В.Стуса. Ділянка призначена для продажу на земельних торгах, які відбудуться 14.11.2017 р. о 15:00 год. в приміщенні Народного дому м.Судова Вишня.