Гості з Луганщили відсвяткували Різдво у Судововишнянській ОТГ

Дата: 11.01.2018 12:53

Одинадцять дітей з Луганської області віком від 12 до 15 років святкували Різдво на території Судововишнянської ОТГ. 10 січня 2018 року вони відвідали Народний дім м. Судова Вишня. Працівники та актори Народного дому підготували для луганчан святковий концерт. Гості побачили театралізоване дійство «Пастушки», слухали колядки, патріотичні пісні та вірші. Крім цього, луганські учні відвідали музей історії м. Судова Вишня, де побачили багато цікавих та нових для них експонатів. Згодом діти побували у церкві Святої Трійці, де коротко дізналися про історію церкви та пов’язаних із нею видатних осіб, а також отримали у подарунок єлей та образки Святого Амвросія Медіоланського. Сподіваємося, що цьогорічне святкування Різдва Христового надовго запамятається і буде корисним для маленьких луганчан.

Вчителі, які супроводжували дітей, отримали книги Т. Дмитрасевича у Народному домі.