Обласний турнір з настільного тенісу присвячений до Дня Святого Миколая

Дата: 18.12.2018 12:23

15 грудня відбувся XIV Обласний турнір з настільного тенісу, присвячений до Дня Святого Миколая. У турнірі взяли участь команди: ДЮСШ -1 м.Львів;.Березецький НВК Городоцького р-н;м.Стрий;Любинецький НВК;Краківецький НВК; Свидницький НВК усі Яворівського р-н; Судововишнянська ДЮСШ.
Незважаючи на те, що Судововишнянська дитячо-юнацька спортивна школа існує лише 2 роки, наші спортсмени здобули найбільшу кількість нагород.
Перше місце у віковій категорії 2007-2008р.н.посів Бущак Олег;друге місце Дригель Віталій.
В категорії 2009 і молодші перше місце здобув Квічка Юрій, друге місце Олексів Антон.
У віковій категорії 2009 і молодші серед дівчат третє місце отримала Сарахман Вікторія. Та у віковій категорії 2005-2006 бронзу здобув Придиба Максим.
На змаганнях були присутні 57 юних спортсменів і це найбільша кількість за всі роки проведення.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)