Військова служба за контрактом

Дата: 10.09.2018 09:45

Військова служба за контрактом - майбутнє Української армії

У час, коли в країні триває неоголошена війна, нашій державі потрібна професійна армія.

Професійно підготовлений солдат-контрактник - це важлива ланка обороноздатності країни, що піклується про забезпечення цілісності і недоторканості нашої держави.

Якщо ви бажаєте зробити військову кар’єру, проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України - найоптимальніший варіант здійснення вашої мрії.

На військову службу за контрактом приймаються громадяни віком від 18 до 60 років, які мають відповідну фізичну підготовку та пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.

Військовослужбовці користуються усіма правами і свободами людини та громадянина, гарантії цих прав і свобод закріплені в Конституції України та законах України. У зв’язку з особливим характером військової служби, яка пов’язана із захистом Вітчизни, військовослужбовцям надаються визначені законом пільги, гарантії та компенсації, які не можуть бути скасовані чи призупинені без їх рівноцінної заміни.

Громадяни, які прийняті на військову службу за контрактом, отримують: - стабільне грошове забезпечення (оплата праці);

- вільний вибір місця та умов служби по всій території України;

-якісне безкоштовне медичне обслуговування;

- можливість отримати вищу освіту;

- право на пенсію після 25 років вислуги;

- інші соціальні гарантії, встановлені відповідними законами;

- служба зараховується до загального страхового стажу, стажу державної служби.

Усі, хто бажає проходити службу за контрактом, звертайтесь за довідками у  Мостиський районний військовий комісаріт за адресою: м.Мостиська, 81300, вул.Міцкевича, 13 тел. 4-13-43

Військовий комісар

Мостиського районного