Пожежна частина ДПРП-56, що розташована в м. Судова Вишня, отримала матеріальну допомогу від Судововишнянської міської ради в сумі 72,800 тис.грн.

Дата: 14.09.2018 12:25

За виділені кошти було придбано: сучасний твердопаливний котел «РЕТРА 3М», напірно-всмоктуючі рукава (4 штуки), глибинний насос для відкачування води, бензогенератор , вогнегасник порошковий (8 штук), ліхтар груповий акумуляторний, мотузка рятувальна по 20 метрів (2 штуки), дві маски панорамного типу для апаратів захисту органів дихання.

13 вересня 2018 року це обладнання було вручено керівництву ДПРП-56  Мостиського відділення. Під час передачі закупленого обладнання та інвентарю були присутні також  заступник начальника Головного управління  Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області Агаджанов Тимур Тофікович та  начальник відділу ресурсного забезпечення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області    Готь Олег Богданович

Минулого року на підтримку діяльності пожежної частини виділяли з місцевого бюджету  61 тис.грн.