ПрАТ "Львівобленерго" ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ВИМКНЕННЯ СВІТЛА у таких населених пунктах:

Дата: 02.10.2018 17:14

Перелік населених пунктів і вулиць у яких буде припинено електропостачання з 02-10-2018 17:47:00 по 02-10-2018 19:47:00. Причина вимкнення – Аварійне вимкнення (Інша причина). Просимо вибачення за тимчасові незручності.

БЕРЕГОВЕ: вул. МИРУ, вул. не визначена, вул. ПЛОЩА МИРУ;

Заріччя: вул. не визначена;

Королино: вул. ЗЕЛЕНА, вул. не визначена;

Солом'янка: вул. МИРУ, вул. не визначена;

Судова Вишня: вул. 1 ГРУДНЯ, вул. I. СIРКА, вул. Антонича, вул. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, вул. ВIТОВСЬКОГО, вул. ВИШЕНСЬКОГО, вул. ВИШНЕВА, вул. ДОВБУША, вул. ДОВЖЕНКА, вул. ЗАГОРОДИ, вул. КВIТНЕВА, вул. КОНОВАЛЬЦЯ, вул. КОТЛЯРЕВСЬКОГО, вул. ПIВДЕННА, вул. ПЕРЕДМIСТЯ, вул. ПР. ГIРСЬКИЙ, вул. САГАЙДАЧНОГО, вул. САДОВА, вул. СИМОНЕНКА, вул. СОНЯЧНИЙ, вул. Т.ШЕВЧЕНКА, вул. ХОТКЕВИЧА, вул. ШУХЕВИЧА;

Нова інформація

Перелік населених пунктів і вулиць у яких припинено (буде припинено) електропостачання з 02-10-2018 19:56:00 по 03-10-2018 12:00:00. Причина вимкнення – Аварійне вимкнення (Інша причина). Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Судова Вишня: вул. ВИШЕНСЬКОГО;
Судова Вишня: вул. ВИШНЕВА, вул. КВIТНЕВА, вул. ПIВДЕННА, вул. ПР. ГIРСЬКИЙ, вул. САДОВА;