Оголошення

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постановою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Судововишнянська міська рада повідомляє про проведення процедури громадського обговорення (розгляд та врахування пропозиції громадськості) містобудівної документації:

• «Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури, із земель житлової та громадської забудови площею 0,0400 га у м. Судова Вишня (в межах населеного пункту), вул. В. Стуса, Мостиського району Львівськоїобласті»,

Креслення ДПТ аукціон вул. Стуса 0,04 га-  титулкакреслення 1, креслення 2, креслення 3, креслення 4, креслення 5, креслення 6

• «Детальний план території земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, із земель промисловості, орієнтовно юплощею 0,1000 га. у м. Судова Вишня (в межах населеного пункту), по вул. В. Стуса, Мостиського району Львівськоїобласті»,

Креслення ДПТ аукціон вул. Стуса 0,10 га- титулказаписка, сторінка 1, сторінка 2, сторінка 3, сторінка 4

• «Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури, із земель житлової та громадської забудови, орієнтовною площею 0,1000 га. у м. Судова Вишня (в межах населеного пункту), по вул. Лісозаводська, Мостиського району Львівської області».

Креслення ДПТ аукціон вул. Лісозаводська 0,10 га - титулка, записка, сторінка 1, сторінка 2, сторінка 3, сторінка 4, сторінка 5

Замовник містобудівних документацій – Судововишнянська міська рада.

Розробником проектів Детального плану території – ТзОВ ПО «УкрЗахідУрбанізація» м. Львів. Вул. Декарта 17.

Підстава для розроблення документації:

Рішення Судововишнянської міської ради №36, від 02 червня 2017 року;

Рішення Судововишнянської міської ради №75, від 20 березня 2018 року;

Рішення Судововишнянської міської ради №76, від 20 березня 2018 року;

З примірниками проектів детального плану території можна ознайомитися в приміщенні міської ради за адресою: м. Судова Вишня пл. І. Франка 14 в робочідні з 09:00 по 17:00 год.

Пропозиції громадськості до проектів приймаються у порядку встановленому чинним законодавством у відділі містобудування, архітектури та інфраструктури земельних відносин і охорони навколишнього природного середовища Судововишнянської міської ради до 16 січня 2019р.

Громадське обговорення відбудеться в середу 23 січня2019р., в приміщенні Народного дому м. Судова Вишня, о 11:00 годині.