Дата: 02.01.2019 15:07

У Судововишнянській ОТГ зареєстроване нове громадське формування з охорони громадського порядку "Щит Судової Вишні" як окрему юридичну особу. Організаційно-правова форма - орган самоорганізації населення. Раніше ГФ було створене міською радою і було їй підпорядковане, нараховувало до сьогоднішнього дня 65 членів формування. З внесеними змінами в діюче законодавство, після державної реєстрації новостворене ГФ вже як окрема юридична особа свої правовідносини з міською радою буде будувати на взаємовигідних, рівноправних умовах. Найближчим часом виконавчі органи ГФ проведуть певний плановий обсяг роботи по набору осіб які виявлять бажання долучитися до колективу ГФ, згідні з положеннями Статуту ГФ, які за своїми фізичними та психоемоційними даними в встані виконувати громадську роботу в сфері правозахисної діяльності та охорони правопорядку та території нашої ОТГ. Керівником ГФ обрано Дигдала Любомира Антоновича, а заступником голови ГФ - Луць Івана Антоновича. У виконавчий орган ГФ - Управління ГФ увійшло 11 осіб.

Із Статутом ГФ можна ознайомитися за цим посиланням - переглянути

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)