Оголошення:

Судововишнянська міська рада повідомляє, що на офіційному веб-сайті міської ради у розділі «Земельні аукціони 2019р.»

(посилання http://sudovavyshnia.gromada.org.ua/zemelni-aukcioni-2019-rik-22-56-24-27-03-2019/)

розміщено Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детальних планів територій земельних ділянок несільськогосподарського призначення, призначених для продажу у власність (права оренди) на земельних торгах у формі аукціону:

• для будівництва та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, із земель промисловості, орієнтовною площею 0,1000 га. у м. Судова Вишня (в межах населеного пункту) по вул. В. Стуса, Мостиського району Львівської області;
  • для будівництва та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, із земель промисловості, орієнтовною площею 0,0400 га. у м. Судова Вишня (в межах населеного пункту), вул. В. Стуса, Мостиського району Львівської області;
  • для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури, із земель житлової та громадської забудови, орієнтовною площею 0,1000 га. у м. Судова Вишня (в межах населеного пункту) по вул. Лісозаводська, Мостиського району Львівської області.